UR & KLOCKOR / Golvur / Golvur 1273053
nr 127 3053
Golvur
1700-tal, lackskador, H221
Utrop:
6.000 kr
Såld:
5.800 kr
måndag 4 mars 2002
kl 18:00:00
Golvur
nr 127 3053
Golvur
1700-tal, lackskador, H221
Utrop: | 6.000 kr |
Såld: | 5.800 kr |
måndag 4 mars 2002 |